Üvegtárgyak Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2306673
11293
392
Glass-objects
Színes üveg füles kosárka, anyagában színezett, jelzés nélkül, az egyik füle alatt sérüléssel, lapattanással, m: 18 cm 2332254
11294
392
Glass-objects
Üveg teás kancsó szűrővel, tető nélkül, csorbával, repedéssel, m: 10 cm 2122418
11296
392
Glass-objects
3 db nagy méretű sörös korsó 2085519
11297
392
Glass-objects
10 db üvegpohár, m: 12 cm 2055591
11298
392
Glass-objects
Kétszínű üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 2240396
11299
392
Glass-objects
Üveg kosárka. Anyagában színezett, formába öntött 19 cm 2345450
11300
392
Glass-objects
Ovális formájú, régebbi öntött boros pohár, szőlőfürttel és levelekkel díszített, kopásnyomokkal, karcolásokkal, m: 9 cm. 2345399
11301
392
Glass-objects
Mini üveg hattyú, hibátlan, m: 7 cm 2233605
11302
392
Glass-objects
Vegyes üveg tétel: repesztett pohár, metszett pohár, 2 db színes röviditalos pohár, "Márka Vermouth" feliratos pohár, kis kopásokkal, 9 cm és 15 cm közötti méretekben 2311863
11303
392
Glass-objects
Üveg kínáló kosár d: 24 cm, m: 26 cm 2334446
11304
392
Glass-objects
2 likőrös, olajos üveg, dugó nélkül 24 cm, 23 cm 2321547
11305
392
Glass-objects
3+3 db talpas üveg pohár, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 és 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft