Üvegtárgyak Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2173026
11281
392
Glass-objects
3 db színes üveg kiöntő napocskával15,5 cm 2173260
11282
392
Glass-objects
2317885
11283
392
Glass-objects
Metszett üvegkancsó, apró kopásokkal, csorbákkal, m: 22 cm 2345071
11284
392
Glass-objects
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm 2325569
11285
392
Glass-objects
Üveg hamutálka, Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 20 cm 2320648
11286
392
Glass-objects
Üveg három árbocos vitorlás hajó üveg, benne nem iható borral. 20x16 cm 2375349
11287
392
Glass-objects
2 db üveg tároló fiók 19x13 cm, 17x6,5 cm. Egyiken hajszálrepedéssel 2350401
11288
392
Glass-objects
Kristály váza, az alja kopott, m: 16 cm 2350406
11289
392
Glass-objects
Kristály váza, kis rozsdafoltokkal, m: 21 cm 2307246
11290
392
Glass-objects
Üveg hamutartó, kopásokkal, d: 13 cm 2070697
11291
392
Glass-objects
Zöld üveg kínáló fém füllel. Hibátlan 23 cm 2306641
11292
392
Glass-objects
Üveg vitorláshal, apró csorbával, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft