Üvegtárgyak Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2293994
11269
392
Glass-objects
3 db kristály tál, váza. Négyrészes kínáló d: 30 cm, süteményes tál 38 cm, Váza 19 cm. Apró karcokkal. 2288948
11270
392
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm 2271527
11271
392
Glass-objects
Kristály váza, az alján apró csorbákkal, m: 18,5 cm 2148002
11272
392
Glass-objects
Ólomkristály hamutál 12x12 cm 2311865
11273
392
Glass-objects
Kristály váza. Hibátlan m: 25 cm 2376446
11274
392
Glass-objects
Kétrétegű ólomkristály váza, metszett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2376451
11275
392
Glass-objects
Ólomkristály kiöntő, dugóval, metszett, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2376459
11276
392
Glass-objects
Ólomkristály váza, virágmintával, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 2054006
11277
392
Glass-objects
Fújt kék váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, peremén nagyon apró csorbával, m: 17,5 cm 2306648
11278
392
Glass-objects
Zöld üveg kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, karcolásokkal, 6x15 cm 2228118
11279
392
Glass-objects
5 db cseh légitársasági üvegpohár aranyozott széllel, 1dl 2265439
11280
392
4800
Glass-objects
3 db fodros szélű üvegváza, kis kopásnyomokkal, m: 19-23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft