Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 197

Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
15036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Budapest városrészei. Rákospalota, Pestújhely, Újpalota XV. kerület. Szerk.:Dr. Kasza Sándor. hn., 2000, Ceba. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
15039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rédli Margit-Számadó Emese: Révkönyv. Komárom. 2010. Komárom, 2010, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15040.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.
15041.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói, kissé kopott,szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15042.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vajkai Aurél: A Bakony néprajza. Bp., 1959, Gondolat, 176+4 p.+26 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3200 példányban.
15043.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szomszéd András: Egy falunak két temploma II. Száz év az ezerből. Szurdokpüspöki Helytörténeti Füzetek III. Szurdokpüspöki, 2004, a Szurdokpüspöki Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 800 példányban.
15044.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csorba Béla: Temerini néphagyományok. Újvidék, 1988, Forum. Példányszám: 1000. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15045.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15047.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft