Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat. Kiadói félvászon köt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500001/Domotor-Sandor-Orseg-Budapest-1960-Gondolat-Kiadoi-felvaszon-kotesben-kiadoi-kis~II2356225
2356225
15042
391
Books: Travelling, Local History
Leírás: Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói, kissé kopott,szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
: pelikán_kristóf