Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
A Jászó-Premontrei Iskolák Barátainak Szövetsége. Bp., 1933., M. Kir. Egyetemi, 122 p.+5 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, szakadozott és gyűrött papírkötésben.
Turistaházak, magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Összeáll.: A Turistaházakat Kezelő Vállalat. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, , gyűrött, kopottas állapotban.
Vegyes, helytörténet témájú könyvtétel, 2db. Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1985, A Heves Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadványa. Kissé gyűrött papírkötésben, szakadt papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban. + Borsi Darázs József- Molnár Sándor: Kaposvár és környéke. Somogyi Séták 2. Kaposvár, 1956, a Somogy Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. + Fricsy Ádám: Levelek a hódoltsági Pécsről. 1613-1629. Baranyai Levéltári Füzetek 17. Pécs, 1982, kn. Kissé kopott, foltos papírkötésben, de egyébként jó állapotban.