17152.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Szőllős Henrik: Az ember és világa.Természettudományos olvasmányok. Bp., 1941, Szociáldemokrata Párt, ("Világosság"-ny.), 228 p. Első kiadás. Átkötött kopott álbordás félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, az eredeti papírborítókat bekötötték, ajándékozási sorokkal.