Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 47

[Staindl Ferenc (1750?-1818)]: Francisco Staindl: Elementa geometria practicae in usum academiarum per regnum Hungariae et provincias eidem adnexas. Budae, 1818, Typis Regiae Unveristatis Hungaricae, 4+125 p. + IV (rézmetszetű, kihajtható táblák) t. Latin nyelven. Korabeli kopott papírkötésben, az I. tábla hiányzik.
17138.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. II. köt.: táblák. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 2 p.+ XL (A táblák előtt feliratos hártyapapírral) t. Átkötött félvászon-kötéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17139.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17140.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hanusz István: Égen és földön. Bp., 1904, Athenaeum, 299+2 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón javítással, részben felvágatlan lapokkal.
17141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Retau O.: Az önmegóvás. Az idegrendszer és a nemőszevek önfertőzés és kicsapongások okozta betegségeinek és tehetetlenségének biztos és alapos gyógyítása. Bp., 1905, Vass József, 127 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró lapokkal, a lapok szélén kis sérüléssel.
17142.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Prof. Dr. Med. Dennig: Az anyagcsere egészségtana ép és kóros állapotban. Bp.,1906-é.n., Légrády. 110+2p, kiadói egészvászon-kötés.
17143.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp.,1986, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 2000 példányban.
17145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17146.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Cserey Adolf: Kis növénygyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 43. Bp.-Pozsony, 1900, Stampfel, 78+1 p. Kiadói papírkötés, gerincén kissé szakadt állapotban.
17147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15
17148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kiss Béla: Növényolaj-ipari, háztartás-vegyipari, lipidkémiai és kozmetikai szakszótár. Bp., 2001, Eri Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft