Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 47

Chester A. Reed: Bird Guide. Water birds. Game birds and bird of prey. New York, 1940, Doubleday, Doran & C., 240 p. Színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
17162.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17164.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17165.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bród Miksa dr. Egészség és jólét. Hogyan érhető el. Bp., é.n. Elet és egészség. Kiadói papírkötésben
17166.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17167.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17168.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17169.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1981,Natura. Első kiadás. 1150 színes képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17170.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mágócsy-Dietz Sándor: Emlékbeszéd Jurányi Lajos r. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. kötet 10. szám. Kiadói papírkötés, borítóm intézményi bélyegzővel és tollas feljegyzéssel.
17171.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
Dr. Fülöp Zsigmond: Az ezüst kis tudós. Bp., é.n. Rózsavölgyi és társa. Kiadói egészvászon-kötés.
17172.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gatter István (szerk.): Ásványtani-geokémiai szemelvények. Bp., 1985, ó:Magyarhoni Földtani Társulat. 224 p. Készült 500 példányban. Papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos és firkált borítóval.
17173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft