Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

Jules Verne: Les Chateau des Carpathens. Les Voyages Extraordinaires. Collection Hetzel. Illustrations par L. Benett. Paris, én., Hetzel, 1 t.+ 199 p.+ 3 t. Francia nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza címlappal és címképpel, az 1/2 oldal sarkán nagyméretű hiánnyal.
17338.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
Madame de Fenouil: Recueil de Prieres de Madame de Fenouil. Dijon, 1866, E. Pellion. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, dúsan aranyozott, mintás lapélekkel, a táblák élein réz borítással, réz kapcsokkal, a réz borítás egy helyen kissé deformált, kissé kopott borítóval.
17339.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Andächtige Predigt- Mesz- und andere gelegenheitliche Lieder und Gebete. Komárom, é.n., Franciska Weinmüller. Német nyelven, újrakötött félvászon kötésben.
17340.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Friedrich Nietzsche: Also sprach Zarathustra. Aus dem Nachlaß. 1882-1885. Nietzsches Werke Taschen-Ausgabe. Band VII. Leipzig,én.,Alfred Körner, XXIX+502+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, három lap szélén sérüléssel (233/234, 235/236, 237/238.)
17341.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17342.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17343.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17344.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Arab nyelvű olvasó könyv. Iskolai tankönyv 4. osztályosok számára. Papírkötésben.
17345.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. München, 1921., Rösl&C. Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17346.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
25
La Hongrie dHier et daujourd hui Paris, 1932. Les Ouvres Representatives 232p. Kiadói vászonkötésben.
17347.

La Hongrie d'Hier et d'aujourd 'hui Paris, 1932. Les Ouvres Representatives 232p. Kiadói vászonkötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Elfe Ury: Das Ratstöchterlein von Rothenburg. Eine Erzählung für junge Mädchen von - -. Karl Mühlmeister színes képeivel. Leipzig,[1928], A. Anton & Co. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
17348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
Craig Cabell: Terry Pratchett - The Spirit of Fantasy. London, 2011, John Blake. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
17349.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft