17339.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 600 Ft
Madame de Fenouil: Recueil de Prieres de Madame de Fenouil. Dijon, 1866, E. Pellion. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, dúsan aranyozott, mintás lapélekkel, a táblák élein réz borítással, réz kapcsokkal, a réz borítás egy helyen kissé deformált, kissé kopott borítóval.