8 000 Ft
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197; 2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az I. kötet kissé laza kötéssel, a II. kötet borítójának hátán folttal.