17403.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
Verne Gyula: A két Kip testvér. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, 203 p.; Verne Gyula Összes Munkái sorozat George Roux eredeti rajzaival. Egyedül jogosÃtott magyar kiadás. Festett, aranyozott, kissé sérült egészvászon kötésben, néhány foltos lappal.