Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 20

Tolnai A világháború története 1914-1918 I-VI.. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapot, laza kötések
16561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Anatole France: Ce que disent nos morts Paris, 1916. minden oldalon Bernard Naudin litográfiáival. Kiadói papírkötésben. A francia hadsereg dicső halottaira emlékező kiadvány 19p. Merített papíron, papírkötésben.
16562.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Babucs Zoltán: Jászmagyar honvédek albuma (1921-1945). Dedikált! . Barót, 2017. Tortoma. Kiadói kartonált papírkötés.
16563.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16564.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1995 Hadtörténelmi Közlemények. 108. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. Az egyik borító hátán sérülés nyommal.
16565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1994 Hadtörténelmi Közlemények. 107. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam.
16566.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1992 Hadtörténelmi Közlemények. 105. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam.
16567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1993 Hadtörténelmi Közlemények. 106. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam.
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1990 Hadtörténelmi Közlemények. 103. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. Mátyás Király halálának 500. évfordulójára szóló emlékszámmal (1. sz.)
16569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1991 Hadtörténelmi Közlemények. 104. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam.
16570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
16571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Háborús előadások. A Sárospataki Irodalmi Kör kiadványai. Értekezések I. Sárospatak, 1916, Ref. Főiskola Könyvnyomdája. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
16572.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft