16561.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
10
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-VI.. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapot, laza kötések