17805.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 000 Ft
SebÅ‘k Zsigmond: DörmögÅ‘ Dömötör hegyen, völgyön meg a nagy ládával. I. DörmögÅ‘ Dömötör a fogorvosnál. II. DörmögÅ‘ Dömötör utazása a Vaskapuhoz. III. DörmögÅ‘ Dömötör a Tátrában. Tull Ödön rajzaival. Bp., 1912, Franklin, 4+239 p. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. A borÃtó illusztrációja Faragó Géza munkája. JavÃtott gerincű, kötésű illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, két kijáró lappal, hiányzó képtáblákkal.