17806.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 000 Ft
Selma Lagerlöf: Csodálatos utazás. (Nils Holgersson.) Ford.: Kállay Miklós. Róna Emy rajzaival. Bp.,[1949], Athenaeum, 448+ p. + 2 t. (színes). Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, két színes egészoldalas táblával. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.