Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör hegyen, völgyön meg a nagy ládával. I. Dörmögő Dömötör a fogorvosnál. II. Dörmögő Dömötör utazása a Vaskapuhoz. III. Dörmögő Dömötör a Tátrában. Tull Ödön rajzaival. Bp., 1912, Franklin, 4+239 p. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. A borító illusztrációja Faragó Géza munkája. Javított gerincű, kötésű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két kijáró lappal, hiányzó képtáblákkal.
Tytler Ann Frater: Leila Angliában. Ford.: Tisza Etelka. Bp., 1891, Légrády, 1 t. + 180 p. + 2 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szel.
Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Csutak sorozat 2. része. Bp., 1959, Móra. Kiadói félvászon kötésben. + Mándy Iván: Csutak a mikrofon előtt. Csutak sorozat 3. része. Bp., 1961, Móra. Kiadói félvászon kötésben.
Clara Nast: Csöppike a pajkos kis leány. Fordította: Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. H.n., é.n, Nova. Kiadói félvászon kötés.