Untz György János: Oskolai tanító könyv. Irta német nyelven --, a kempteni oskolák igazgatója. Most pedig szabadon forditva és némely szükséges változásokkal s bővítéssel alkalmaztatva a magyar ifjuság hasznára kiadta Látzai József.
Győrben, 1793. Streibig Jósef. XXIV., 331. p., 3 sztl. lev. Címlap hiányzik, utolsó néhány lap sarkán sérülés. Modern félvászon kötésben