Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 235

Untz György János: Oskolai tanító könyv. Irta német nyelven --, a kempteni oskolák igazgatója. Most pedig szabadon forditva és némely szükséges változásokkal s bővítéssel alkalmaztatva a magyar ifjuság hasznára kiadta Látzai József.  Győrben, 1793. Streibig Jósef. XXIV., 331. p., 3 sztl. lev. Címlap hiányzik, utolsó néhány lap sarkán sérülés. Modern félvászon kötésben
17835.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
17836.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
17837.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17838.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rudolf Koch: Jelek könyve mely a jelek minden fajtáját tartalmazza, ahogy azokat az ősidők, az ókor, a korai kereszténység s a középkor népei használták. Fordította: Szentkúty Pál. Hungária-könyvek 8. Számozott példány (603.), Rassay Gyula részére. Bp., 1941, Hungária. Ex librissel. Félvászon kötésben.
17839.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17840.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17842.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gyalókay Artur: Kamatos folyószámlák. Bp., 1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.). Félvászon kötésben, névbejegyzésekkel.
17843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Magyar Ipar. Szerkesztette: Dr. Árvay József. Budapest, 1941, Halász Pál. 160p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17844.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jaroslav Hašek: Infanteriszt Svejk I-III. Fordította: Karikás Frigyes. Bp., 1945, Anonymus. Kiadói félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft