Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2347151
17871
390
Vén Árpád: Kapuszentelés. A szerző által dedikált. Torja, 2006., nyn.,28 p. Kiadói papírkötés. 2347175
17872
390
Környei Elek: Nyugati őrhelyen. Jegyzetek a szlovákiai magyar lélekről. Pozsony,1939, Veritas. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, egykorú ajándékozási sorokkal. 2352470
17873
390
Reiner János: Regék és történetek ciklusából. Bp., 1926, Stephaneum. Kiadói papír kötésben. 2352155
17874
390
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. A borító rajza Würtz Ádám munkája. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, rajta műanyag védőfóliával. 2350864
17875
390
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben, ragasztással, firkákkal. 2347090
17876
390
Tungli M. Klára: Átló a homokon. A szerző által dedikált. Veszprém, 2010, BabelPress. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. 2344437
17877
390
Naomi Lane Babson: Szegény kis barackvirág. Fordította Szerb Antal. Bp., 1941, Dante. Intézményi bélyegzővel. Kiadói félvászon kötés, kiadói illusztrált, sérült papír védőborítóval. 2344441
17878
390
Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai. 1-2. köt. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval. 2253695
17879
390
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2252885
17880
390
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben. 2215886
17881
390
Elzbieta Isakiewicz: Vörös ceruza. Keresztes Gáspár fordítása. hn., 2004, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. 2231251
17882
390
Diószegi István: Klasszikus diplomácia - modern hatalmi politika. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi István: Két világháború árnyékában. Nemzetközi kapcsolatok története. 1919-1939. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft