2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Mikszáth Kálmán: Kísértet Lublón és egyéb elbeszélések. Mühlbeck Lajos, Neogrády Antal és Jankó János rajzaival. Bp., én., Légrády. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.