2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Makkai Sándor 2 műve: Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott