Magyar ipar és kereskedelem. Szerk: Dr. Dobsa László. Bp., 1942, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kissé laza kötéssel.