3 000 Ft
Ismeretterjesztő könyvtár 2 kötete: Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Ford.: Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin. Első kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval. + G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Fordította Schöpflin Aladár. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az előzéklap, címlap és első néhány lap kissé foltos, 114-125. o. közötti lapok kijárnak.