B. Eötvös József: Emlék- és ünnepi beszédek. Bp., 1886, Ráth Mór, 6+393 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.