André Derain (Chatou, 1880-1954): Női akt. Computer print, papír. Jelzett a printen. Számozott: 390/450. Lap bal alsó sarkában Grafiche Milani Editriche szárazpecséttel. Papírra kasírozva. 48x36 cm
Elekes Károly (1951-) Asztrál II. Mezzotinto, rézkarc, merített papír, jelzett. Próbanyomat és művészpéldány "EA próba 2." jelzéssel. Lap alján a művész bélyegzőjével. 21x29 cm
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
feLugossy László (1947-): T.U.L.. Szitanyomat, papír, apró foltokkal. Jelezve balra lent: T.U.L., középen S/13/15, azaz mindössze 15 példányban készült, gyűjtői ritkaság! Jelezve jobbra lent: FeLugossy L. '91. 86,5x60 cm.