Festmények és grafikák Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2284017
10253
390
7500
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Munkások. Olaj, vászon, jelzett, sérült, javított. 59×44 cm 2344203
10254
390
15000
Wagner János (1936-): Nyár, 1974. Szitanyomat, papír, jelzett. Egy másik példány reprodukálva: Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Virtual Market Kft, a Körmendi Galéria 44. kötete. Lap bal szélén egy apró szakadással. 62×51 cm. 1947700
10255
390
Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, "Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga", 7,5×8 cm 2349658
10256
390
Xantus Géza (1958-): Kompozíció, 2001. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (45/50), 12×8 cm 2344204
10257
390
15000
Záborszky Gábor (1950-): A gép méri önmagát, de engem is. Ofszet-litográfis, papír. Jelzett. 20/13 számozással. Makói Grafikai Műhely. 32x36 cm 2345514
10258
390
Zádor István (1882-1963): Festőnő a Tiszaparton. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29×39 cm. 2323176
10259
390
28000
Zirkelbach László (1916-?): Havas vízpart, 1986. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Feltehetően szerepelt a festőművész 1986-ban Sopronban rendezett egyéni kiállításán. 60x80 cm 2347086
10260
390
15000
Zöldy Emil (1913-1982): Balaton, Tihanyi öböl. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x39 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2344587
10261
390
Zsakó István (1954-): Csónakos, 1998. Rézkarc, merített papír, jelzett. Próbanyomat "próba IV." jelzéssel. 29×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft