Festmények és grafikák Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2350420
10024
390
2200
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat III/VII számozással, 29,5×19 cm 2318558
10025
390
22000
Beregszászy Tamás (1967-): Délutáni fények (Kőszeg utcarészlet, Bem József utca). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével. Fa keretben, 30x22 cm 2345758
10026
390
Beron Gyula (1885-1971):Táj vadásszal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 29×37 cm 2345562
10027
390
Biai-Főglein István (1905-1974): Liget. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29×19,5 cm 2345551
10028
390
Biai-Főglein István (1905-1974): Dunaparti út. Rézkarc, papír, jelzett, lap teteje foltos, 29×24,5 cm 2258344
10029
390
Bokros László (1928-2017): Didergő király. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (21/100). 25x34 cm 2345599
10030
390
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 2350412
10031
390
Borsos Miklós (1906-1990): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13,5×8,5 cm 2299432
10032
390
Botrágyi Károly (?-): Meggyötörve. Rézkarc, papír, jelzett. Fa keretben, 26×22 cm 2208285
10033
390
Bozó Gyula (1913-2004), 2 db mű: Egyházi tervek (feltehetően bélyegző vagy érem tervek). Ceruza, papír, kartonra kasírozva, az egyik kartonon pecséttel jelzett. d: 4 cm 2267775
10034
390
15000
Buczkó Imre (1936-): Dunapart Visegrádnál, 1976. Akvarell, papír. Jelzett és datált. 33,5x47,5 cm 2326986
10035
390
Budai Tibor (1946-): Dobó István az egri diadal hőse, 1552. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c, mappából. 9x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft