Bolhapiac Tételek száma: 540
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2279712
11649
389
Flea Market
2279973
11650
389
Flea Market
Preparált skorpió üvegezett fa dobozban, 10,5x10,5x3,5 cm 2343374
11651
389
Flea Market
Turista fém doboz, kopásokkal, 28x19x8 cm 2343392
11652
389
Flea Market
Réz falikar 2 db búrával, búrán sérülés, m: 31 cm 2343404
11653
389
Flea Market
Nagy banánrost tál, d: 45 cm 2342501
11654
389
Flea Market
Arno Loose fém doboz, kopásokkal, 10,5x12x9,5 cm 2343459
11655
389
Flea Market
Afrikai fa maszk, gyík motívumokkal, kopásokkal, 49x16 cm 2343914
11656
389
Flea Market
Ezüstözött rozsdamentes acél evőeszköz készlet, 12 személyes, eredeti dobozában 2337050
11657
389
Flea Market
"Idegeneknek tilos a bemenet!" zománcozott fém tábla, kis kopásokkal, 19,5x29,5 cm 2337090
11658
389
Flea Market
Árpád vezéres fa dobozka, díszdobozban, 4,5x10,5x12 cm 2337073
11659
389
Flea Market
Fém flaska 4 db pohárral dobozban 2337820
11662
389
Flea Market
4 db menetfúró, 3 db hajtókarral, h: 18-27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft