Bolhapiac Tételek száma: 540
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2339545
11637
389
Flea Market
WMF négyágú fém gyertyatartó, kopásokkal, 20x35 cm 1625041
11638
389
Flea Market
Jelzés nélkül: Szent László, pirogravűr, fa, keretben, 29×20,5 cm 2337527
11639
389
Flea Market
Lemezgyűjtemény jobb darabokkal, több mint 60 db bakelit lemez, pop és rock (Illés. A koncert; LGT: Első magyar óriás kislemez, Bumm, Loksi; Johnny Cash: Silver; Moder Talkinng, Hobo Blues Band: Vándor az úton - Morrison emlékműsör; István a király, Paul Anka), klasszikus (Mozart, Richard Wagner stb.), népzene (Hungarian Folk Music, Vujicsics), vegyes állapotban 2340328
11640
389
Flea Market
Réz mozsár törővel, m: 11,5 cm, d: 12,5 cm, kopásnyomokkal 2340322
11641
389
Flea Market
E. Flim Lemez retró diavetítő, működőképes állapotban, kopásnyomokkal 2340321
11642
389
Flea Market
Régi kávédaráló, fa-fém, m: 21,5 cm 2342427
11643
389
2200
Flea Market
Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm 2342408
11644
389
2200
Flea Market
Zománcozott fém kuglófforma (kuglófsütő) kopásokkal d: 22,5 cm 2342312
11645
389
Flea Market
Gyűszű gyűjtemény, 18 db, klf. anyagokból (fém, fa, porcelán stb.) 2342141
11646
389
Flea Market
Vörösréz kanna, kisebb horpadásokkal, kopásnyomokkal, m: 32 cm 2342124
11647
389
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2292221
11648
389
Flea Market
Bőrdíszműves tükör, d: 21,5 cm, teljes d: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft