Bolhapiac Tételek száma: 540
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2339439
11737
389
Flea Market
Libanoni cédrus fa metszet. lakkozott, festett, pecséttel jelzett. 26x19 cm 2339412
11738
389
Flea Market
hímzett kalotaszegi mintás fényképalbum, használatlan, de egy ajándékozási bejegyzéssel 26x18 cm 2342768
11739
389
Flea Market
Vegyes kis bolha tétel: Olló, mérleg, fenőkő 2280023
11740
389
Flea Market
Műgyanta teve figura, 12x12 cm 2343645
11741
389
Flea Market
2 db távol-keleti jelenetet ábrázoló selyemfestéses kép, 22×26 cm 2339743
11742
389
Flea Market
Zománc utcatábla. 41-es szám. 15x15 cm 2342347
11743
389
Flea Market
4 db vízcsap alkatrész, 5 cm, 6 cm 2341191
11744
389
Flea Market
cca 1930 Magyaros rézplakettel díszített üres emlékkönyv, is kopásokkal, 2 db, 18,5x12 cm, 17x13 cm 2342372
11745
389
Flea Market
Hama USB töltőfej, eredeti csomagolásában, 7,5x3,5 cm 2341008
11746
389
Flea Market
Birel selyemkendő, 107x109 cm 2342328
11747
389
Flea Market
7 db régi Palma cipősarok, 7x7 cm 2335032
11748
389
Flea Market
Korall nyaklánc 48 cm Elefántos csont hatású nyaklánc 56 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft