Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
50 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, ismeretlen nagybányai vagy erdélyi festő, 1920-40 körüli alkotása: Őszi kert. Olaj, falemez, sérült (falemez repedésekkel). Fa keretben. 57,5x81,5 cm