10337.
389. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
38 000 Ft
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. román (erdélyi?) festő alkotása: Birkák. Olaj, vászon. 72,5x100cm / Unsigned, unknown, probbaly work of XXth century Romanian (Transylvanian?) painter: Sheep. Oil on canvas. 72,5x100cm