1 200 Ft
Brankovics György: Az 1848/49-iki szabadságharc története. Bp., 1910, Franklin, 96 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borÃtóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel.