Könyvek: Történelem

Tételek száma: 182

A Tiszaeszlári bűnper. Bary József vizsgálóbíró emlékiratai. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15672.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Southey Róbert: Nelson életrajza. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Reményi Antal. Bp., 1902, MTA, XVI+428 p.+1 t.(kihajtható térkép.)+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1998 Piroslámpás évszázadok. Nyomatékkal Győr városára. Szerk.: Bana József. Győr, 1998, Palatia Bt., 17+2 p. Fekete-fehér képanyaggal. Benne biztosító könyvecskével (reprint.) Kiadói papírkötésben, kissé foltos, a borítón dátumozva. + Kitöltetlen türelmi bárcza oklevéllel Mediawave fesztíválon résztvevő részére, valamint egy Fényírók fesztiválja 98, Piroslámpás évszázadok konferencia képeslappal.
15675.

1998 Piroslámpás évszázadok. Nyomatékkal Győr városára. Szerk.: Bana József. Győr, 1998, Palatia Bt., 17+2 p. Fekete-fehér képanyaggal. Benne biztosító könyvecskével (reprint.) Kiadói papírkötésben, kissé foltos, a borítón dátumozva. + Kitöltetlen türelmi bárcza "oklevéllel" Mediawave fesztíválon résztvevő részére, valamint egy Fényírók fesztiválja '98, "Piroslámpás évszázadok" konferencia képeslappal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Adriani Kemteri: Veterum disciplina in re rustica I. Madiolani, 1770. Kemter, AdrianKorabeli papírkötésben. Rézmetszetű címképekkel
15676.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
23
Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
15677.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bibliotheca Hungarica Antiqua II. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötésben.
15678.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15679.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+4 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 3 hasonmással, az elülső borító belsején a papír szakadt.
15680.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15681.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szász Béla: A húnok története. Attila nagykirály. Barhta Miklós-Társaság Magyartörténeti Szakosztályának kiadványai V. Bp., 1943, Barha Miklós-Társaság, (Bethlen Gábor-ny.), 632 p.+10 t. (fekete-fehér képtáblák, közte 4 kihajtható) + 16 (térkép) t. + 1 ( kihajtható genealógiai táblázat) t. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, a könyv alsó sarkai egy részén (kb. 189. oldalig) a szöveget nem érintő lapszéli sérülésekkel, szakadozott, kissé sérült borítókkal, a hátsó borító elvált a könyvtesttől, a könyvtest szétvált.
15682.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft