Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. I. köt. Debrecen, 1939, Lehotai Pál. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, néhol szakadt állapotban. Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe III. kötet. Székely seregszemle. Debrecen, 1940, Lehotai Pál.Kiadói egészvászon-kötés, kopottas , néhol szakadt állapotban.