https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000005/Tortenelmi-arckepcsarnok-az-ifjusag-es-a-nep-szamara-Bp-1909-Dolinay-Gyula-Hirlap-es-K~II2312448
2312448
15751
386
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
LeÃrás:
Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp.,1909, Dolinay Gyula HÃrlap-és Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borÃtóval, gerincén sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bk