1 600 Ft
Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp., én.,Franklin,347+1 p.+24 t. Fekete-fehér képekkel és egy szövegközti és egy egészoldalas térképpel illusztrált. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.