https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000005/Magyar-Tortenelmi-Tanulmanysorozat-I-kotet-Padanyi-Viktor-Dentumagyaria-Buenos-Aires-196~II2314270
2314270
15654
386
Books: History
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria. [Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal, kissé laza kötésben
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert