https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000005/Kosary-Domokos-Bevezetes-Magyarorszag-tortenetenek-forrasaba-es-irodalmaba-I-kot-MTA-~II2167122
2167122
15725
386
Books: History
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
LeÃrás:
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. köt. MTA Történettudományi Intézet. Bp., 1951., Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit