Olvashatatlan (Ostör?) jelzéssel : Osztrák herceg portréja. Olaj, porc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-Ostor-jelzessel-Osztrak-herceg-portreja-Olaj-porcelan-uvegezett-fa-keret~II2309096
2309096
10283
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan (Ostör?) jelzéssel : Osztrák herceg portréja. Olaj, porcelán, üvegezett fa keretben. 11x9 cm
: karap_norbert