Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 245

Olvashatatlan (Ostör?) jelzéssel : Osztrák herceg portréja. Olaj, porcelán, üvegezett fa keretben. 11x9 cm
10283.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra fent), feltehetően magyar festő 1920-40 körüli alkotása: Ülő női akt. Pasztell, papír, 44x62 cm. Üvegezett fa keretben.
10284.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10
10285.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Hradil 1918 jelzéssel: Hegedűs az út szélén. Olaj, vászon, kisebb felületi sérülésekkel (festék hiánnyal). 54×41 cm
10286.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
11
E Forlenza jelzéssel: Mosolygó hölgy arcképe. Olaj, vászon, javított sérüléssel. Historizáló, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10287.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Schiler 93 jelzéssel, XIX. sz végén működött festő alkotása: Trieszt, Miramare kastély. Akvarell, papír, foltos. Jelezve balra lent nagyon halványan. Hátoldalán Handelsmann Arnold Bp. képkeretező 1910-20 körüli címkéje. 24x32 cm Üvegezett keretben
10288.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11
10289.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm
10290.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10291.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
10293.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
A. Tóth S. jelzéssel: A kandeláber fényében. Kréta, karton, szélén kisebb szakadással, 65x47 cm
10294.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Balogh jelzéssel: 1956 December. Szén ,papír, 59×43 cm
10295.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft