10347.
386. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm