Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője a tisztaságot jelképező lótuszvirággal. Indiai akvarell-karton, 11x6,5 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting