Jelzés nélkül: Erdőszéli házikó. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Erdoszeli-haziko-Tempera-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-18x24-5-c~II2307837
2307837
10469
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Erdőszéli házikó. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 18x24,5 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: