Porcelán

Tételek száma: 301

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Reggel. Fehér mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedésekkel, lepattanásokkal, 34x30 cm
11120.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Herendi porcelán sakk készlet, Egyedileg készített komplett garnitúra két részes táblával. Bársonyborítású díszládában. Tábla 38x38 cm, bábuk: 4,5-9 cm. Rendkívül ritka / Herendi porcelain chess-set. Hand painted, signed, flawless. In original velvet case. Unique piece. Table 38x38 cm, figurines: 4,5-9 cm
11121.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
25
Herendi Budavára visszavételének 250 éves fordulója emlékére 1686-1936. LA. jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. falra akasztó tartóval. d: 19,5 cm Ritka!
11122.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
31
cca 1875 Herendi, Ó-Herendi Ferenc József monogramjával és a Szent Koronával díszített lapos tányér, a királyi készletből. Kézzel festett, jelzett (benyomott és festett jelzéssel) Több helyen sérült. d: 26,5 cm
11123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
63
Herendi Tupini (TCA) mintás bonbonniere rózsás dísszel. Kézzel festett, jelzett, egy minimális karcocskával. d: 11 cm, m: 10 cm / Hand painted porcelain
11124.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1952 Herendi porcelán lapos tányér Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab a festő nevével: Gazder Antal 1952.. Kézzel festett. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
11125.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi Rotschild mintás óriás lámpaváza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, új állapotú ernyővel, eredeti számlával. 82 cm
11126.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy apró lepattanással. 16x13 cm, m:11 cm
11127.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 13,5x8,5 cm
11128.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Viktória mintás teás készlet, 6 db csészével és aljjal, 2 db kiöntővel, 1 db cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kiöntő m: 23 cm, 9 cm, cukortartó m: 10 cm, d: 11 cm
11129.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
16
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm
11130.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 7,5 cm
11131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft