Plakát

Tételek száma: 55

1990 Kemény György (1936-): Hejha...! a Fidesz választási plakátja a helyhatósági választásokon, 49,5x69 cm
13832.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
21
cca 1920-1930 Kalor, Perpetuum, leggazdaságosabb folytonégő kályhák, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár Rt., jelzett a nyomaton, Bp., Bp., Bruchsteiner és Fia-ny., restaurált, 63x94 cm
13833.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm
13834.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1947 Macskássy János (1910-1993) Diadal szivarkapapír reklám plakát, fk: Spiró Gyula, Bp., Seidner Offset-Nyomda, restaurált, 58x41 cm.
13835.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10
13836.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Termeljünk mákot! Reklám plakát. Bp., Herbária, Offset-ny., feltekerve, kis gyűrődéssel, kis javítással, 67x48 cm
13837.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13838.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13839.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Villamosplakát: Jan Walasek 18 tagú Jazz zenekarának hangversenye, Margitsziget, 1957, 23x33 cm
13840.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Villamosplakát: A kályhában is takarékoskodjunk a szénnel! Gr.: Gönczi, 23x33 cm
13841.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Villamosplakát: Beadásodat jó minőségű baromfival teljesítsd Gr.: Pál György, 23x33 cm
13842.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Villamosplakát: Ezek a fiatalok... magyar film, Illés zenekar, Omega, Metro, 1967, Gr.: Máté András, 23x33 cm
13843.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: