cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plaká... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Plakat~1000032/cca-1920-1930-Lukrecia-Loszerszamolaj-szines-litografalt-reklam-plakat-kiadta-Takacs-Endre~II2249018
2249018
13836
385
24000
Posters
Leírás: cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plakát, kiadta: Takács Endre, Újpest, Attila-nyomda, restaurált, 49x34 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: