1 000 Ft
[Szalay László (szerk.)]: Galántai gróf Eszterházy Miklós Magyarország nádora. II. köt. 1623-1926. Pest, 1866., Lauffer Vilmos,(Kocsi Sándor-ny.), 2+463 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, sérült gerinccel, foltos lapokkal.